Liga a IV a


Liga a IV a, Ediţia 2011 – 2012

Echipe din zona Fălticeni: Moldova Drăguşeni, Unirea Boroaia, Viitorul Liteni, Foresta Mălini.
Sursa: Asociaţia Judeţeană de Fotbal Suceava

Etapa 1, 14-08-2011
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 1 – 5 CS GURA HUMORULUI
AS MOLDOVA DRAGUSENI 4 – 4 AS MINERUL IACOBENI
AS AVANTUL VOLOVAT 3 – 1 AS UNIREA BOROAIA
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 2 – 1 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
CSO VIITORUL LITENI 2 – 0 AS FORESTA MOLDOVITA
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 3 – 2 AS VOINTA STROIESTI
CS FORESTA MALINI 3 – 3 AS ZIMBRUL SIRET
AFC MARGINEA 0 – 3 ACS SPORTING II SUCEAVA

Etapa 2, 21-08-2011
AS MINERUL IACOBENI 7 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS UNIREA BOROAIA 0 – 1 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 1 AS AVANTUL VOLOVAT
AS FORESTA MOLDOVITA 1 – 1 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AS VOINTA STROIESTI 1 – 0 CSO VIITORUL LITENI
AS ZIMBRUL SIRET 1 – 2 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
ACS SPORTING II SUCEAVA 3 – 0 CS FORESTA MALINI
CS GURA HUMORULUI 7 – 0 AFC MARGINEA

Etapa 3, 28-08-2011
CS GURA HUMORULUI 1 – 0 AS MINERUL IACOBENI
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 3 – 0 AS UNIREA BOROAIA
AS MOLDOVA DRAGUSENI 6 – 3 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
AS AVANTUL VOLOVAT 2 – 1 AS FORESTA MOLDOVITA
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 4 – 1 AS VOINTA STROIESTI
CSO VIITORUL LITENI 3 – 4 AS ZIMBRUL SIRET
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 0 – 4 ACS SPORTING II SUCEAVA
CS FORESTA MALINI 9 – 1 AFC MARGINEA

Etapa 4, 04-09-2011
AS UNIREA BOROAIA 3 – 4 AS MINERUL IACOBENI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 1 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS FORESTA MOLDOVITA 1 – 0 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS VOINTA STROIESTI 3 – 2 AS AVANTUL VOLOVAT
AS ZIMBRUL SIRET 2 – 2 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
ACS SPORTING II SUCEAVA 3 – 0 CSO VIITORUL LITENI
AFC MARGINEA 2 – 3 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
CS FORESTA MALINI 3 – 1 CS GURA HUMORULUI

Etapa 5, 11-09-2011
CS GURA HUMORULUI 1 – 1 AS UNIREA BOROAIA
AS MINERUL IACOBENI 7 – 1 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 1 – 0 AS FORESTA MOLDOVITA
AS MOLDOVA DRAGUSENI 2 – 0 AS VOINTA STROIESTI
AS AVANTUL VOLOVAT 1 – 2 AS ZIMBRUL SIRET
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 1 – 1 ACS SPORTING II SUCEAVA
CSO VIITORUL LITENI 4 – 3 AFC MARGINEA
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 2 – 4 CS FORESTA MALINI

Etapa 6, 18-09-2011
AS VOINTA STROIESTI 1 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS ZIMBRUL SIRET 2 – 1 AS MOLDOVA DRAGUSENI
ACS SPORTING II SUCEAVA 3 – 0 AS AVANTUL VOLOVAT
AFC MARGINEA 2 – 4 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
CS FORESTA MALINI 7 – 0 CSO VIITORUL LITENI
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 4 – 2 CS GURA HUMORULUI
AS FORESTA MOLDOVITA 1 – 1 AS MINERUL IACOBENI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 0 – 3 AS UNIREA BOROAIA

Etapa 7, 25-09-2011
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 1 – 1 AS ZIMBRUL SIRET
AS MOLDOVA DRAGUSENI 5 – 0 ACS SPORTING II SUCEAVA
AS AVANTUL VOLOVAT 1 – 2 AFC MARGINEA
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 1 – 1 CS FORESTA MALINI
CSO VIITORUL LITENI 1 – 4 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS UNIREA BOROAIA 4 – 1 AS FORESTA MOLDOVITA
AS MINERUL IACOBENI 5 – 0 AS VOINTA STROIESTI
CS GURA HUMORULUI 3 – 0 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI

Etapa 8, 02-10-2011
ACS SPORTING II SUCEAVA 2 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AFC MARGINEA 1 – 3 AS MOLDOVA DRAGUSENI
CS FORESTA MALINI 4 – 1 AS AVANTUL VOLOVAT
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 3 – 5 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
CSO VIITORUL LITENI 1 – 1 CS GURA HUMORULUI
AS ZIMBRUL SIRET 1 – 1 AS MINERUL IACOBENI
AS VOINTA STROIESTI 1 – 0 AS UNIREA BOROAIA
AS FORESTA MOLDOVITA 1 – 2 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI

Etapa 9, 09-10-2011
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 1 – 4 AFC MARGINEA
AS MOLDOVA DRAGUSENI 0 – 4 CS FORESTA MALINI
AS AVANTUL VOLOVAT 1 – 1 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 2 – 0 CSO VIITORUL LITENI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 0 AS VOINTA STROIESTI
AS UNIREA BOROAIA 6 – 2 AS ZIMBRUL SIRET
AS MINERUL IACOBENI 3 – 0 ACS SPORTING II SUCEAVA
CS GURA HUMORULUI 3 – 1 AS FORESTA MOLDOVITA

Etapa 10, 16-10-2011
CS FORESTA MALINI 14 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 3 – 2 AS MOLDOVA DRAGUSENI
CSO VIITORUL LITENI 4 – 2 AS AVANTUL VOLOVAT
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 6 – 2 CS GURA HUMORULUI
AFC MARGINEA 2 – 6 AS MINERUL IACOBENI
ACS SPORTING II SUCEAVA 4 – 2 AS UNIREA BOROAIA
AS ZIMBRUL SIRET 1 – 4 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
AS VOINTA STROIESTI 1 – 0 AS FORESTA MOLDOVITA

Etapa 11, 23-10-2011
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 1 – 6 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS MOLDOVA DRAGUSENI 0 – 3 CSO VIITORUL LITENI
AS AVANTUL VOLOVAT 2 – 6 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
CS GURA HUMORULUI 0 – 0 AS VOINTA STROIESTI
AS MINERUL IACOBENI 2 – 0 CS FORESTA MALINI
AS UNIREA BOROAIA 6 – 0 AFC MARGINEA
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 3 ACS SPORTING II SUCEAVA
AS FORESTA MOLDOVITA 6 – 1 AS ZIMBRUL SIRET

Etapa 12, 30-10-2011
AS AVANTUL VOLOVAT 2 – 1 CS GURA HUMORULUI
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 8 – 0 AS MOLDOVA DRAGUSENI
CSO VIITORUL LITENI 6 – 1 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 3 – 7 AS MINERUL IACOBENI
CS FORESTA MALINI 5 – 1 AS UNIREA BOROAIA
AFC MARGINEA 5 – 2 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
ACS SPORTING II SUCEAVA 1 – 1 AS FORESTA MOLDOVITA
AS ZIMBRUL SIRET 2 – 1 AS VOINTA STROIESTI

Etapa 13, 06-11-2011
AS MOLDOVA DRAGUSENI 3 – 2 AS AVANTUL VOLOVAT
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 0 – 22 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AS MINERUL IACOBENI 7 – 0 CSO VIITORUL LITENI
AS UNIREA BOROAIA 3 – 2 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 1 – 1 CS FORESTA MALINI
AS FORESTA MOLDOVITA 3 – 1 AFC MARGINEA
AS VOINTA STROIESTI 0 – 1 ACS SPORTING II SUCEAVA
CS GURA HUMORULUI 1 – 1 AS ZIMBRUL SIRET

Etapa 14, 13-11-2011
AS MOLDOVA DRAGUSENI 1 – 1 CS GURA HUMORULUI
AS AVANTUL VOLOVAT 3 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 2 – 3 AS MINERUL IACOBENI
CSO VIITORUL LITENI 3 – 1 AS UNIREA BOROAIA
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 4 – 3 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
CS FORESTA MALINI 5 – 2 AS FORESTA MOLDOVITA
AFC MARGINEA 4 – 1 AS VOINTA STROIESTI
ACS SPORTING II SUCEAVA 4 – 2 AS ZIMBRUL SIRET

Etapa 15, 20-11-2011
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 0 – 3 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS MINERUL IACOBENI 4 – 0 AS AVANTUL VOLOVAT
AS UNIREA BOROAIA 2 – 6 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 0 CSO VIITORUL LITENI
AS FORESTA MOLDOVITA 4 – 2 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS VOINTA STROIESTI 2 – 2 CS FORESTA MALINI
AS ZIMBRUL SIRET 3 – 3 AFC MARGINEA
CS GURA HUMORULUI 2 – 1 ACS SPORTING II SUCEAVA

Etapa 16, 26-11-2011
CS GURA HUMORULUI 3 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS MINERUL IACOBENI 8 – 0 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS UNIREA BOROAIA 3 – 2 AS AVANTUL VOLOVAT
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 0 – 2 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AS FORESTA MOLDOVITA 4 – 2 CSO VIITORUL LITENI
AS VOINTA STROIESTI 2 – 1 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS ZIMBRUL SIRET 0 – 2 CS FORESTA MALINI
ACS SPORTING II SUCEAVA 2 – 2 AFC MARGINEA

Etapa 17, 04-03-2012
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 0 – 3 AS MINERUL IACOBENI
AS MOLDOVA DRAGUSENI 1 – 0 AS UNIREA BOROAIA
AS AVANTUL VOLOVAT 2 – 0 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 2 – 0 AS FORESTA MOLDOVITA
CSO VIITORUL LITENI 4 – 2 AS VOINTA STROIESTI
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 1 – 1 AS ZIMBRUL SIRET
CS FORESTA MALINI 3 – 0 ACS SPORTING II SUCEAVA
AFC MARGINEA 2 – 0 CS GURA HUMORULUI

Etapa 18, 18-03-2012
AS MINERUL IACOBENI 3 – 0 CS GURA HUMORULUI
AS UNIREA BOROAIA 3 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 1 – 1 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS FORESTA MOLDOVITA 4 – 2 AS AVANTUL VOLOVAT
AS VOINTA STROIESTI 0 – 2 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AS ZIMBRUL SIRET 2 – 1 CSO VIITORUL LITENI
ACS SPORTING II SUCEAVA 1 – 1 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AFC MARGINEA 1 – 4 CS FORESTA MALINI

Etapa 19, 25-03-2012
AS MINERUL IACOBENI 9 – 1 AS UNIREA BOROAIA
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 0 – 3 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI
AS MOLDOVA DRAGUSENI 2 – 3 AS FORESTA MOLDOVITA
AS AVANTUL VOLOVAT 2 – 1 AS VOINTA STROIESTI
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 2 – 0 AS ZIMBRUL SIRET
CSO VIITORUL LITENI 2 – 1 ACS SPORTING II SUCEAVA
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 3 – 0 AFC MARGINEA
CS GURA HUMORULUI 0 – 1 CS FORESTA MALINI

Etapa 20, 01-04-2012
AS UNIREA BOROAIA 2 – 1 CS GURA HUMORULUI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 1 – 3 AS MINERUL IACOBENI
AS FORESTA MOLDOVITA 3 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
AS VOINTA STROIESTI 4 – 0 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AS ZIMBRUL SIRET 4 – 0 AS AVANTUL VOLOVAT
ACS SPORTING II SUCEAVA 0 – 1 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
AFC MARGINEA 2 – 4 CSO VIITORUL LITENI
CS FORESTA MALINI 9 – 1 ACS RAPID CFR II SUCEAVA

Etapa 21, 08.04.2012
CSM Raraul Campulung Moldovenesc 0 – 3 AS VOINTA STROIESTI
AS MOLDOVA DRAGUSENI 3 – 3 AS ZIMBRUL SIRET
AS AVANTUL VOLOVAT 1 – 1 ACS SPORTING II SUCEAVA
AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI 7 – 0 AFC MARGINEA
CSO VIITORUL LITENI 1 – 0 CS FORESTA MALINI
CS GURA HUMORULUI 4 – 2 ACS RAPID CFR II SUCEAVA
AS MINERUL IACOBENI 2 – 1 AS FORESTA MOLDOVITA
AS UNIREA BOROAIA 4 – 3 AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI

Etapa 22, 16.04.2012
AS ZIMBRUL SIRET 3 – 0 CSM Raraul Campulung Moldovenesc
ACS SPORTING II SUCEAVA 6 – 3 AS MOLDOVA DRAGUSENI
AFC MARGINEA 2 – 3 AS AVANTUL VOLOVAT
CS FORESTA MALINI 0 – 1 AS FC BUCOVINA FRATAUTII NOI
ACS RAPID CFR II SUCEAVA 1 – 9 CSO VIITORUL LITENI
AS FORESTA MOLDOVITA 3 – 1 AS UNIREA BOROAIA
AS VOINTA STROIESTI 1 – 4 AS MINERUL IACOBENI
AS FLORCONSTRUCT PATRAUTI 2 – 0 CS GURA HUMORULUI