Liga a V a

Liga a V a, ediţia 2011-2012, Seria I
Echipe din zona Fălticeni: Şomuz Fălticeni, Şomuzul Preuteşti, Voinţa Hârtop, Sporting Buneşti, Avântul Baia, Foresta Râşca

Etapa 1 – 21 august 2011
AS Vointa Bursuceni 2 – 3 AS Somuzul Preutesti
AS Vointa Hirtop 3 – 2 AS Recolta Fantanele
AS Steaua Dumbraveni 0 – 1 AS Progresul Salcea
AS Flacara Rosie Udesti 2 – 1 AS Viitorul Veresti
AS Vointa Zvoristea 5 – 2 AS Sporting Bunesti
AS Avantul Baia 6 – 1 AS Foresta Rasca
AS Inter Capu Campului 1 – 3 ACS Somuz Falticeni

Etapa a II a, 28 august 2011
AS Recolta Fantanele 2 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Progresul Salcea 3 – 0 AS Vointa Hirtop
AS Viitorul Veresti 2 – 2 AS Steaua Dumbraveni
AS Sporting Bunesti 4 – 1 AS Flacara Rosie Udesti
AS Foresta Rasca 1 – 2 AS Vointa Zvoristea
ACS Somuz Falticeni 5 – 1 AS Avantul Baia
AS Somuzul Preutesti 2 – 0 AS Inter Capu Campului

Etapa a III a, 4 septembrie 2011
AS Vointa Bursuceni 2 – 1 AS Progresul Salcea
AS Vointa Hirtop 2 – 3 AS Viitorul Veresti
AS Steaua Dumbraveni 3 – 2 AS Sporting Bunesti
AS Flacara Rosie Udesti 5 – 1 AS Foresta Rasca
AS Vointa Zvoristea 2 – 2 ACS Somuz Falticeni
AS Avantul Baia 0 – 4 AS Inter Capu Campului
AS Recolta Fantanele 1 – 2 AS Somuzul Preutesti

Etapa a IV a, 11 septembrie 2011
AS Viitorul Veresti 4 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Sporting Bunesti 5 – 0 AS Vointa Hirtop
AS Foresta Rasca 1 – 4 AS Steaua Dumbraveni
ACS Somuz Falticeni 4 – 3 AS Flacara Rosie Udesti
AS Inter Capu Campului 3 – 1 AS Vointa Zvoristea
AS Somuzul Preutesti 5 – 1 AS Avantul Baia
AS Progresul Salcea 3 – 0 AS Recolta Fantanele

Etapa a V a, 18 septembrie 2011
AS Vointa Bursuceni 4 – 1 AS Sporting Bunesti
AS Vointa Hirtop 4 – 0 AS Foresta Rasca
AS Steaua Dumbraveni 1 – 6 ACS Somuz Falticeni
AS Flacara Rosie Udesti 2 – 1 AS Inter Capu Campului
AS Vointa Zvoristea 4 – 2 AS Avantul Baia
AS Progresul Salcea 2 – 0 AS Somuzul Preutesti
AS Recolta Fantanele 1 – 0 AS Viitorul Veresti

Etapa a VI a, 25 septembrie 2011
AS Foresta Rasca 3 – 5 AS Vointa Bursuceni
ACS Somuz Falticeni 5 – 0 AS Vointa Hirtop
AS Inter Capu Campului 0 – 3 AS Steaua Dumbraveni
AS Avantul Baia 4 – 1 AS Flacara Rosie Udesti
AS Viitorul Veresti 1 – 2 AS Progresul Salcea
AS Sporting Bunesti 2 – 1 AS Recolta Fantanele
AS Somuzul Preutesti 1 – 2 AS Vointa Zvoriste

Etapa a VII a 2 octombrie 2011
AS Vointa Bursuceni 0 – 2 ACS Somuz Falticeni
AS Vointa Hirtop 3 – 3 AS Inter Capu Campului
AS Steaua Dumbraveni 2 – 2 AS Avantul Baia
AS Flacara Rosie Udesti 1 – 2 AS Vointa Zvoristea
AS Viitorul Veresti 4 – 1 AS Somuzul Preutesti
AS Progresul Salcea 3 – 0 AS Sporting Bunesti
AS Recolta Fantanele 3 – 0 AS Foresta Rasca

Etapa a VIII a, 9 octombrie 2011
AS Inter Capu Campului 1 – 0 AS Vointa Bursuceni
AS Avantul Baia 2 – 3 AS Vointa Hirtop
AS Vointa Zvoristea 2 – 2 AS Steaua Dumbraveni
AS Flacara Rosie Udesti 2 – 2 AS Somuzul Preutesti
AS Sporting Bunesti 5 – 1 AS Viitorul Veresti
AS Foresta Rasca 0 – 2 AS Progresul Salcea
ACS Somuz Falticeni 1 – 1 AS Recolta Fantanele

Etapa a IX a, 16 octombrie 2011
AS Vointa Bursuceni 0 – 4 AS Avantul Baia
AS Vointa Hirtop 4 – 6 AS Vointa Zvoristea
AS Steaua Dumbraveni 4 – 2 AS Flacara Rosie Udesti
AS Somuzul Preutesti 1 – 2 AS Sporting Bunesti
AS Viitorul Veresti 3 – 0 AS Foresta Rasca
AS Progresul Salcea 1 – 0 ACS Somuz Falticeni
AS Recolta Fantanele 2 – 1 AS Inter Capu Campului

Etapa a X a, 23-10-2011
AS Vointa Zvoristea 4 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Flacara Rosie Udesti 2 – 2 AS Vointa Hirtop
AS Steaua Dumbraveni 0 – 1 AS Somuzul Preutesti
AS Foresta Rasca 0 – 2 AS Sporting Bunesti
ACS Somuz Falticeni 6 – 2 AS Viitorul Veresti
AS Inter Capu Campului 1 – 3 AS Progresul Salcea
AS Avantul Baia 0 – 4 AS Recolta Fantanele

Etapa a XI a, 30-10-2011
AS Vointa Bursuceni 3 – 4 AS Flacara Rosie Udesti
AS Vointa Hirtop 2 – 0 AS Steaua Dumbraveni
AS Somuzul Preutesti 3 – 0 AS Foresta Rasca
AS Sporting Bunesti 2 – 3 ACS Somuz Falticeni
AS Viitorul Veresti 6 – 1 AS Inter Capu Campului
AS Progresul Salcea 4 – 1 AS Avantul Baia
AS Recolta Fantanele 6 – 0 AS Vointa Zvoristea


Etapa a XII a, 6 noiembrie 2011

AS Steaua Dumbraveni 2 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Vointa Hirtop 2 – 0 AS Somuzul Preutesti
ACS Somuz Falticeni 10 – 1 AS Foresta Rasca
AS Inter Capu Campului 4 – 2 AS Sporting Bunesti
AS Avantul Baia 0 – 1 AS Viitorul Veresti
AS Vointa Zvoristea 2 – 0 AS Progresul Salcea
AS Flacara Rosie Udesti 3 – 3 AS Recolta Fantanele

Etapa a XIII a, 13 noiembrie 2011
AS Vointa Bursuceni 3 – 1 AS Vointa Hirtop
AS Recolta Fantanele 2 – 0 AS Steaua Dumbraveni
AS Progresul Salcea 4 – 0 AS Flacara Rosie Udesti
AS Viitorul Veresti 3 – 0 AS Vointa Zvoristea
AS Sporting Bunesti 4 – 0 AS Avantul Baia
AS Foresta Rasca 0 – 5 AS Inter Capu Campului
AS Somuzul Preutesti 1 – 0 ACS Somuz Falticeni

Etapa a XIV a, 20 noiembrie 2011
AS Somuzul Preutesti 6 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Recolta Fantanele 5 – 2 AS Vointa Hirtop
AS Progresul Salcea 1 – 2 AS Steaua Dumbraveni
AS Viitorul Veresti 3 – 0 AS Flacara Rosie Udesti
AS Sporting Bunesti 2 – 0 AS Vointa Zvoristea
AS Foresta Rasca 3 – 0 AS Avantul Baia
ACS Somuz Falticeni 3 – 0 AS Inter Capu Campului

Etapa a XV a, 25 martie 2012
AS Vointa Bursuceni 1 – 2 AS Recolta Fantanele
AS Vointa Hirtop 0 – 1 AS Progresul Salcea
AS Steaua Dumbraveni 1 – 1 AS Viitorul Veresti
AS Flacara Rosie Udesti 2 – 4 AS Sporting Bunesti
AS Vointa Zvoristea 5 – 0 AS Foresta Rasca
AS Avantul Baia 0 – 3 ACS Somuz Falticeni
AS Inter Capu Campului 1 – 0 AS Somuzul Preutesti

Etapa a XVI a, 1 aprilie 2012
AS Progresul Salcea 4 – 1 AS Vointa Bursuceni
AS Viitorul Veresti 5 – 1 AS Vointa Hirtop
AS Sporting Bunesti 3 – 1 AS Steaua Dumbraveni
AS Foresta Rasca 3 – 0 AS Flacara Rosie Udesti
ACS Somuz Falticeni 5 – 0 AS Vointa Zvoristea
AS Inter Capu Campului 3 – 0 AS Avantul Baia
AS Somuzul Preutesti 1 – 2 AS Recolta Fantanele

Etapa a XVII a, 8 aprilie
AS Vointa Bursuceni 1 – 4 AS Viitorul Veresti
AS Vointa Hirtop 3 – 0 AS Sporting Bunesti
AS Steaua Dumbraveni 8 – 0 AS Foresta Rasca
AS Flacara Rosie Udesti 0 – 8 ACS Somuz Falticeni
AS Vointa Zvoristea 1 – 2 AS Inter Capu Campului
AS Avantul Baia 0 – 3 AS Somuzul Preutesti
AS Recolta Fantanele 1 – 0 AS Progresul Salcea

Etapa a XVIII a, 16 aprilie
AS Sporting Bunesti 6 – 4 AS Vointa Bursuceni
AS Foresta Rasca 0 – 3 AS Vointa Hirtop
ACS Somuz Falticeni – AS Steaua Dumbraveni (reprogramat ptr. 9 mai 2012)
AS Inter Capu Campului 5 – 0 AS Flacara Rosie Udesti
AS Avantul Baia 0 – 3 AS Vointa Zvoristea
AS Somuzul Preutesti 2 – 0 AS Progresul Salcea
AS Viitorul Veresti 2 – 0 AS Recolta Fantanele